Нутриционистите препорачуваат 4 здрави намирници за грицкање кои го намалуваат ризикот од срцев удар

Многу од луѓето сакаат да грицкаат во текот на работното време, но и додека одмараат и се опуштаат.

Прочитај повеќе

61-годишната Виолета од „Бољи живот“ објави фотографии во бикини: Изгледа посексапилно од дупло помладите девојки...

Српската актерка Лидија Вукичевиќ се прослави со улогата на заводливата Виолета во серијата „Бољи живот“ која се емитуваше од 1987 до 1991 година, а сега со своите пријатели на Инстаграм редовно споделува фотографии.