Солзите на Дибала по поразот: Плачеше како мало дете

Рома вчера беше поразена од Севиља по изведувањето на пенали во Лигата на Европа, а по поразот емоциите не можеше да го сокрие и Паоло Дибала кој плачеше како мало дете.