(18+) Се пофалија со жешките парчиња облека, а на публиката ѝ порачуваат: „Само за гледање“

Точка

30/01/2023

16:54

105.331

Големина на фонт

а а а

Девојките од галеријата на социјалните мрежи објавија фотографии на кои позираат во омилената облека, а на публиката ѝ порачаа дека овие парчиња облека се само за гледање.

Некои од жешките објави од социјалните мрежи ви ги пренесуваме во галеријата, па проверете дали ви се допаѓаат.
Спонзорирани линкови

Маркетинг