Комичарот ја искоментирал големината на половиот орган на раперот: "Добро за тебе"

Точка

07/12/2021

18:30

9.079

Големина на фонт

а а а

Пит Дејвидсон, новото момче на Ким Кардашијан и Машин Ган Кели кој е во врска со Меган Фокс, го презеле Инстаграм профилот на Келвин Клајн во понеделникот вечер и снимале видео во живо.

На почетокот на видеото се појавиле целосно облечени, но на крајот се соблекле по долна облека, препуштајќи ги фановите на своите фантазии.

"Инаку, убав пакет", му рекол Дејвидсон на Кели алудирајќи на неговиот полов орган.

"Сега ми е се јасно. Добро за тебе. Браво за тебе, куче", рекол Дејвидсон.

"Би ставил два чорапи и би го маѓепсал светот", се пошегувал Кели.

"Кај мене не е така. Кај мене е мал и тврд. Тоа е всушност чудо", продолжил комичарот Дејвидсон во свој стил.


Кели и Дејвидсон ја охрабрија компанијата да ги ангажира да бидат нивните "валкани" гласноговорници бидејќи им се допаѓаат на пошироката демографија.

"Се надевам дека сите се возбудени дома. Навистина направивме да им биде топло. Ние носиме возбуда", рекол Дејвидсон.Спонзорирани линкови

Маркетинг